Wyszukaj części


Jak to działa

Wyszukiwarka części samochodowych - wyszukaj części samochodowe

 

Strona www.wyszukajczesci.pl to pierwsza ogólnopolska wyszukiwarka części samochodowych skupiająca sklepy motoryzacyjne z całego kraju! Jeżeli szukasz miejsca, gdzie możesz znaleźć części do dowolnego samochodu, w najlepszych cenach lub prowadzisz firmę i chcesz pozyskać nowych klientów to doskonale trafiłeś! Poniżej w kilku krokach opisaliśmy, w jaki sposób działamy. Jeżeli masz dodatkowe pytania, napisz do nas, postaramy Ci się pomóc.

1. Zarejestruj się jako klient!

Wejdź na naszą stronę i zarejestruj się, jako nowy użytkownik. Ta możliwość skierowana jest zarówno do klientów, jak i firm oferujących swoje towary bądź usługi.

Rejestracja „standardowa”- pozwala na korzystanie z serwisu, jako klient. Dzięki niej swobodnie wyszukiwać części samochodowe bądź usługi serwisowe. Do rejestracji podaj swój login oraz e-mail, zapoznaj się i zaakceptuj regulamin, a następnie zweryfikuj swoje konto. Rejestracja, jako klient jest bezpłatna.

2. Zarejestruj się jako firma!

Rejestracja dla firm „usługi/ sprzedaż części” dostępna jest w trzech wariantach. Możesz zarejestrować się w opcji:

  • „tylko części”- otrzymasz możliwość składania ofert swoich towarów zarejestrowanym klientom;
  • „tylko usługi”- będziesz mógł promować swoje usługi i łatwo pozyskiwać nowych klientów;
  • „usługi oraz sprzedaż części” – ta opcja pozwoli Ci zaprezentować potencjalnym klientom kompleksową ofertę.

Po zarejestrowaniu wejdź w zakładkę moje konto i wykup usługi w serwisie. Każda firma ma możliwość skorzystania z kilku pakietów, w tym specjalnych opcji promocji i wyróżnień. Więcej informacji znajdziesz w zakładce cennik.

3. Szukasz części samochodowych? Złóż zapytanie!

Jeżeli jesteś zarejestrowałeś się, jako klient w opcji „standard” - wystarczy, że przejdziesz do zakładki „wyszukaj części”, a następnie wypełnisz krótki formularz, w którym określasz parametry, zakres cenowy oraz obszar, na którym poszukujesz danej części (dostępna jest również opcja wysyłki z obszaru całej Polski przy wsparciu www.przyjaznapaczka.pl). Po zaakceptowaniu ogłoszenia, będzie ono widoczne w naszym portalu, a firmy będą mogły przesłać ci swoje oferty.

Jeżeli poszukujesz warsztatu, pomocy drogowe lub innych usług- określ je w parametrach wyszukiwania i przeglądaj oferty firm z Twojej okolicy!

4. Masz firmę i chcesz sprzedawać części samochodowe lub oferować usługi?

Po zarejestrowaniu otrzymasz od nas dostęp do ogólnopolskiej bazy klientów poszukujących części samochodowych i usług serwisowych. Monitoruj zapytania, odpowiadaj na oferty i sprzedawaj swoje towary bez prowizji!

Jeżeli oferujesz usługi, wystarczy, że się zarejestrujesz, opłać abonament i stwórz ogłoszenie, a klienci sami będą mogli Cię znaleźć!

5. Korzystaj z opcji promowania i daj się zauważyć!

www.wyszukajczesci.pl daje Ci możliwość promowania swoich ofert. Daj się odnaleźć klientom i zwiększ z nami swoją sprzedaż!

Zobacz także

 


Wyszukiwarka części samochodowych - wyszukaj części samochodowe
Pierwsza ogólnopolska wyszukiwarka części samochodowych skupiająca sklepy motoryzacyjne z całego kraju! Jeżeli szukasz miejsca, gdzie możesz znaleźć części do dowolnego samochodu, w najlepszych cenach lub prowadzisz firmę i chcesz pozyskać nowych klientów to doskonale trafiłeś!
Części samochodowe wyszukiwarka - wyszukiwanie części samochodowych wszystkich marek - wyszukiwarka części Audi, BMW, Fiat, Ford, Opel, Peugeot, Renault, Volkswagen i innych marek.